• Uitgever: Xander Uitgevers B.V.
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789401606554
  • Druk: 1
  • februari 2017
  • 360 pagina’s

Achterklep:

Versailles, 1667. Na een serie burgeroorlogen komt Lodewijk XIV op achtentwintigjarige leeftijd aan de macht. Om zijn toekomst veilig te stellen, begint hij aan de bouw van het grootste paleis ooit. Met luxe en glamour wordt de adel verleid om het bruisende Parijs te verlaten en
aan het hof neer te strijken.

Het paleis groeit, kanalen worden gegraven, tuinen worden aangelegd en Lodewijk XIV geniet, bedriegt en manipuleert. Maar terwijl hij alles op alles zet om zijn absolute macht te laten gelden, speelt de adel ook een slinks spel waarbij ze Lodewijks macht proberen te ondermijnen. Versailles verandert in een web van verraad, geheimen, doortrapte politieke strategieën, dodelijke samenzweringen, schandalen, intrige, rijkdom en seks.

Voor liefhebbers van Downton Abbey en The Crown

Mijn mening:

Heeft even geduurd voor ik dit boek uit had. Maar nog mooi op tijd uit voor de nieuwe maand.

Het boek begint traag en zijn grote hoofdstukken om te lezen maar hoe meer je de personages leert kennen hoe sneller je er door heen gaat vliegen. Nu alleen nog serie kijken dan ben ik helemaal bij. Wanneer ik dat ga zien is nog een hele goede vraag.

Niks is wat het lijkt bij de koning Lodewijk en zijn broer. Wil je precies weten wat dat eigenlijk is dan zal je dit boek echt moeten lezen.

2 gedachtes over “Versailles – Elizabeth Massie.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *